Data dodania: 2018-11-27

O Firmie:


Strona: http://www.euro-maxsc.pl/

Adres: Topolowa 13

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-892

Telefon: +48 (91) 819 20 54http://www.euro-maxsc.pl/projektowanie-kuchni

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, ale także pomieszczenie, w którym chętnie spędza się czas z rodziną, a nawet z przyjaciółmi, dlatego warto, aby było ładne i praktyczne. Musi ono być tak pomyślane, aby każda czynność związana z gotowaniem, przechowywaniem produktów czy sprzątaniem, była łatwa i przyjemna. Istotny jest także kolor dominujący oraz oświetlenie, które powinno być dobrane do mebli.

Zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny projekt kuchni stworzy firma ze Szczecina, która od wielu już lat wykonuje dla swoich klientów piękne i funkcjonalne meble. Pracownicy wsłuchują się w oczekiwania klienta i pomagają w dobraniu najlepszych rozwiązań. Przygotowując się do tworzenia projektu, muszą wykonać takie czynności jak:

  • dokonanie pomiarów,
  • wybór frontów i blatów,
  • dobór sprzętów kuchennych.

Mając wszystkie te informacje, architekt może przystąpić do pracy. Jeśli marzysz o praktycznej i eleganckiej kuchni, która spełniać będzie swoje funkcje przez wiele lat, odezwij się do tej firmy za pośrednictwem strony euro-maxsc.pl, a z pewnością będziesz usatysfakcjonowany.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Meritum Centrum Medyczne

Wykładziny Biurowe

Salon Jubilerski Virago