Data dodania: 2019-06-09

O Firmie:


Strona: https://sklep.okim-tech.com.pl/

Adres: Żytnia 4

Miejscowość: Michałowice

Kod pocztowy: 05-816

Telefon: 796 381 135https://sklep.okim-tech.com.pl/ • Opony do wózków

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Wózki widłowe zrewolucjonizowały sposób wykorzystania przestrzeni magazynowych, hurtowni czy hal przemysłowych. Dzięki nim bezpieczne przenoszenie towarów między półkami czy z ciężarówek przestało być większym problemem. Wszystko za sprawą niewielkich pojazdów, które dają niewiarygodny komfort, przyspieszając pracę i ogólnie zwiększając efektywność pracy.

Czym charakteryzują się opony do wózków? Przede wszystkim specyficznym rozmiarem, który jest dopasowany do kół mniejszych niż samochodowe czy rowerowe. Specjalne mieszanki stosowane w procesie produkcyjnym gwarantują bardzo wysoką trwałość i elastyczność, mogą zapewnić też brak śladów na posadzce. Ogumienie musi być trwałe i maksymalnie chronione przed przebiciem, co mogłoby spowodować groźny wypadek.

Po ogumienie do wózków widłowych warto zwrócić się do ekspertów, którzy od lat prowadzą działalność w ramach sklepu internetowego dostępnego pod adresem sklep.okim-tech.com.pl. Podwarszawskie przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu na rynek korzystnych cenowo, ale wytrzymałych i polecanych opon, które idealnie sprawdzają się w codziennym, intensywnym zastosowaniu.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Ayming Polska Sp. z o.o.

Solispharm Sp. z o. o.

Oka Bags