Data dodania: 2021-11-16

O Firmie:


Strona: https://klinikazlotowska.pl/

Adres: Złotowska 63

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-189

Telefon: 607229933Plastyka nosa Poznań

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Usługi Kliniki Złotowskiej obejmują plastykę nosa. Dzięki zabiegowi możliwa jest nie tylko poprawa wyglądu tej części twarzy, ale również przywrócenie prawidłowej drożności - to sprawia, że pacjentowi znacznie lepiej się oddycha.

Osoby, które chciałyby wybrać się na zabieg do kliniki, muszą najpierw zaszczepić się przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Konieczne jest także wykonanie podstawowych badań krwi i moczu.

Plastyka nosa w poznańskiej klinice odbywa się pod narkozą. Zabieg trwa około 1-2 godziny. Na rekonwalescencje należy przeznaczyć minimum 10 i maksymalnie 90 dni. Po zabiegu twarz jest opuchnięta, mogą także pojawić się siniaki. Po kilkunastu dniach następuje widoczna poprawa.

Dzięki zabiegowi możliwe jest usunięcie garbu, zwężenie nosa, jak również podniesienie go, korekcja skrzywienia oraz, co najważniejsze, przywrócenie jego drożności. Na wizytę w klinice osoby zainteresowane umówią się drogą telefoniczną lub mailową. Dane do kontaktu udostępniono na stronie online kliniki.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

MrGadget24

TreeDental