Data dodania: 2018-05-03

O Firmie:


Strona: http://obieramy.pl

Adres: Lindleya 16

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-013

Telefon: 22 299 67 67http://obieramy.pl • Obieraczka do owoców i warzyw

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Chcąc przyspieszyć proces obierania, z pewnością warto zainwestować w obieraczkę. Jeśli potrzebna jest Ci nowa przemysłowa obieraczka do owoców i warzyw, to koniecznie zajrzyj na stronę obieramy.pl, gdzie możesz zapoznać się z aktualną ofertą firm oferujących maszynki Pelamatic. Firma Pelamatic już od wielu lat dostarcza przemysłowe maszynki, dlatego też może pochwalić się dużym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Stara się oferować urządzenia nie tylko nowoczesne, ale które działają również sprawnie i wydajnie. Automatyczna maszynka do owoców i warzyw Pelamatic poradzi sobie z różnymi owalnymi i okrągłymi owocami i warzywami.

Dodatkowo warto wiedzieć, że Pelamatic ma w swojej ofercie również łuskarki do orzechów. Mogą one być stosowane do orzechów laskowych i włoskich, a nawet migdałów. Mają one dwa tryby pracy, a mianowicie ręczny i automatyczny.


Wystaw Opinie:
Dnia 2018-06-22 13:10:18 Bartek Sikora napisał:
Obierać ziemniaki lub buraki tępą, albo po prostu słabą obieraczką to prawdziwa udręka. Obieramy.pl zapewnia duży wybór obieraczek do wszystkiego co obrać można ;) Ja kupiłem sobie tę do ziemniaków i jestem zadowolony.
Ocena: 3

Ayming Polska Sp. z o.o.

Solispharm Sp. z o. o.

Oka Bags