Data dodania: 2018-05-25

O Firmie:


Strona: http://www.poznandetox.pl/

Adres: Spławie 48

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-312

Telefon: 533 221 555Detox poznań - http://www.poznandetox.pl/

Social & Ocena:


Oceń firmę (5 z 1 głosów)Wszystkie uzależnienia są szkodliwe, wywierając negatywny wpływ na zdrowie fizyczne człowieka, jego psychikę i wszystkie dziedziny życia. Szczególnie jednak niebezpieczne jest zażywanie narkotyków i picie alkoholu, gdyż środki te fatalnie wpływają na organy wewnętrzne, siejąc w organizmie prawdziwe spustoszenie. Ich długotrwałe zażywanie może też prowadzić do zatrucia, co jest zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia człowieka.

Kiedy więc stan osoby uzależnionej jest bardzo zły albo podjęła ona decyzję o rozpoczęciu walki z nałogiem, należy zdecydować się na odtrucie organizmu, czyli detox. W Poznaniu działa prywatny ośrodek leczenia uzależnień, którego ofertę można znaleźć na stronie poznandetox.pl. Placówka ta oferuje odtruwanie pod opieką doświadczonego lekarza, przez co proces ten jest komfortowy dla pacjentów.


Wystaw Opinie:
Dnia 2018-08-23 14:00:51 Iga Wysocka napisał:
Na detoksie jest bardzo ciężko. Wiem o tym, ponieważ mój brat był na detoksie w Poznaniu. Ale zajęli się nim profesjonaliści i udało mu się detoks zakończyć z powodzeniem.
Ocena: 4

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

MrGadget24

TreeDental