Data dodania: 2022-08-11

O Firmie:


Strona: https://planeta-budowlana.pl/

Adres: Radzymińska 157

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-576

Telefon: 22 618 07 86Odkurzacz do gipsu

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dystrybucja różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów wykończeniowych to domena dostawcy, który ogłasza się na stronie planeta-budowlana.pl. Działając jako sklep online, może zrealizować dostawy pojedyncze oraz hurtowe na terenie całego kraju. 

Kadra odpowiedzialna za obsługę zamówień świadczy również doradztwo. Pracownicy chętnie podpowiadają, jaki model odkurzacza do gipsu czy agregatu spełni oczekiwania przedstawione przez klienta. Mogą też zapewnić, że proponowany towar jest dostępny w niewygórowanej cenie. Z oferty mogą więc skorzystać osoby dysponujące ograniczonym budżetem. Na serwisie funkcjonuje też strefa wyprzedażowa.

Mając na względzie rosnące zapotrzebowanie rynkowe na nowoczesne, funkcjonalne wyposażenie, zwłaszcza wśród osób działających zarobkowo w branży budowlanej i wykończeniowej, sklep na bieżąco rozszerza listę sprzedażową o nowe produkty. Pracownicy jednocześnie zapewniają, że cały asortyment pochodzi tylko od sprawdzonych producentów (zarówno polskich, jak i zagranicznych).


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Ayming Polska Sp. z o.o.

Solispharm Sp. z o. o.

Oka Bags