Data dodania: 2022-07-17

O Firmie:


Strona: https://sklepoxide.pl

Adres: Oleska 26

Miejscowość: Lubliniec

Kod pocztowy: 42-700

Telefon: 502 989 719Dywan mozaika

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Domeną sklepu online, którego właścicielem jest firma Joanna Kaczmarczyk F.H.U. OXIDE, są dostawy różnego rodzaju asortymentu przydatnego w każdym domu. W ofercie klient znajdzie przede wszystkim szeroki wybór dywanów. Dostawca zadbał o różnorodność. Proponuje modele o grubszym i mocniejszym splocie jedno i wielokolorowe, o wyższym bądź niższym poszyciu. 

Towar dostępny w sklepie został posegregowany tematyczne. Dzięki temu łatwo można znaleźć produkt o potrzebnych parametrach i wybarwieniu, odpowiadający potrzebom kupującego. Bez względu na to czy klient poszukuje dywanu mozaiki, czy nadającego się do pomieszczeń utrzymanych w bardziej rustykalnym stylu chodnika w jodełkę, może bezproblemowo zamówić interesujący go model. Jednocześnie nie przepłaca, gdyż realizator proponuje niewygórowane ceny za swój towar.

Oferta obejmuje także różnego rodzaju wykończenia podłóg na zewnątrz. Jako wypełnienie tarasów dostawca poleca sztuczną trawę lub efektowne, plecione chodniki sznurkowe, łatwe do czyszczenia.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


HS MEDICAL POLAND

BZUT

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz