Data dodania: 2022-07-16

O Firmie:


Strona: https://masi.com.pl

Adres: Wielka Odrzańska 30

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-535

Telefon: 534 224 229Redukcja zmarszczek Szczecin

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Do szczecińskiego gabinetu medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii można zgłaszać się w bardzo różnych przypadkach, ponieważ wachlarz zabiegów jest duży. Zdecydowanie najczęściej jednak pacjenci kliniki MASI życzą sobie usunięcia z ich twarzy oznak starzenia. Osiągać można to na różne sposoby. Redukcja zmarszczek w Szczecinie opiera się między innymi na wykorzystaniu kwasu hialuronowego do ich wypełnienia, ale też na botoksie czy laserze.

Ta ostatnia opcja wybierana jest coraz częściej. Stawiają na nią zwłaszcza te osoby, którym szczególnie zależy na zachowaniu naturalnego wyglądu. Laser działa w sposób zauważalny, jednak wrażenie jest takie, jakby za młody wygląd pacjenta odpowiadała sama natura, nie ma bowiem nienaturalnego rozpychania twarzy od środka czy wypełniania skóry.

Każdy pacjent trafiający do tego miejsca może liczyć na indywidualną konsultację i dobranie przez lekarza optymalnego dla niego rozwiązania - pod kątem oczekiwanych efektów, preferencji, ale też np. budżetu.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Salon Jubilerski Virago

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

SYSTEM 1 Sp. z o. o.