Data dodania: 2022-09-12

O Firmie:


Strona: https://grafenprofessional.eu/

Adres: Kornela Makuszyńskiego 28

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-752

Telefon: 12 683 96 00https://grafenprofessional.eu/ • Zmywacz do hamulców

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Polski producent zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości chemii wykorzystywanej w branży budowlanej i motoryzacyjnej. Firma Grafen Professional działa zarówno w kraju, jak i za granicą. Klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników, przystępne ceny oraz krótki czas realizacji każdego zamówienia. Oferta została podzielona na dwie podstawowe kategorie:

  • chemię budowlaną (m.in. akryl, klej do styropianu grafitowego, całoroczna piana montażowa, piana niskoprężna pistoletowa, czyścik do pian poliuretanowych, piana ogniochronna B1),
  • chemię motoryzacyjną (m.in. lakiery w sprayu, kleje i uszczelniacze, środek do pasów bezpieczeństwa, kokpitu i opon, a także czyszczenia klimatyzacji i tapicerki, zmywacz do hamulców, odrdzewiacz i smar miedziowy).

Firma działa zgodzie z certyfikatem jakości ISO 9001:2015, a wszystkie produkty zostają poddane restrykcyjnym testom i badaniom, zanim trafią do odbiorców. Szczegółowe dane techniczne dotyczące poszczególnych artykułów można znaleźć na stronie internetowej.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


AGTOM s. z o.o.

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Kabiny dla Palaczy