Data dodania: 2023-01-04

O Firmie:


Strona: https://dzienkowska.pl

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon: 797 630 715https://dzienkowska.pl - Gabinet psychologiczny online

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Dzięki temu, że psycholog z Iławy prowadzi sesje terapeutyczne w formie zdalnej, z jej pomocy mogą korzystać wszystkie chętne na to osoby, także te, które do tej pory nie miały możliwości zasięgnąć fachowego wsparcia. Dotyczy to między innymi osób niemobilnych czy zamieszkujących małe miejscowości, ale też czujące opór przed udaniem się do gabinetu.

Zwykle nie występuje on gdy odwiedza się gabinet psychologiczny online, gdyż wizyta odbywana jest przez klienta z bezpiecznych pieleszy jego domu czy jakiegokolwiek innego miejsca, w jakim czuje się on pewnie, wystarczy tylko, by miał dostęp do internetu. Dzięki temu w wielu przypadkach terapia jest jeszcze skuteczniejsza niż stacjonarna, gdyż klientom łatwiej jest się otworzyć w znanym sobie i przyjaznym otoczeniu niż na obcym gruncie.

Szczegóły na temat tej oferty można znaleźć na stronie dzienkowska.pl. Korzystają z niej między innymi osoby przeżywające kryzysy emocjonalne, niepotrafiące nawiązywać dobrych kontaktów z ludźmi czy mające traumy.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Australia Home

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited

Daniel Włodarski