Data dodania: 2018-12-10

O Firmie:


Strona: https://ekonycz.pl/

Adres: Płk. Dąbka 8C

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-732

Telefon: +48 12 290 03 30Utylizacja odpadów

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Najprościej rzecz ujmując, utylizacja odpadów to nic innego jak odzysk odpadów. Jedną z nielicznych firm w naszym kraju, która zajmuje się utylizacją ścieków i odpadów przemysłowych, jest Nycz. Przedsiębiorstwo do swojej dyspozycji posiada flotę transportu, który może przewozić tego typu materiały oraz odpady niebezpieczne. Firma posiada grono stałych klientów. Cieszy się dużym zaufaniem i posiada duże doświadczenie, ponieważ na rynku działa już od 2005 roku.

Utylizacją odpadów powinna więc zająć się firma profesjonalna, z odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowanymi pracownikami. Przedsiębiorstwo w szczególności specjalizuje się w utylizacji: emulsji olejowych, wodnych cieczy myjących, ścieków oraz odpadów kwaśnych i chromowych, zawiesin wodnych farb i lakierów. Więcej informacji oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie ekonycz.pl.


Wystaw Opinie:
Dnia 2020-06-04 12:17:30 crazymouse212 napisał:
Uważam, że firma Nycz Intertrade to specjaliści od utylizacji odpadów, którzy bardzo profesjonalnie podchodzą do sprawy. Dysponują przy tym odpowiednimi możliwościami sprzętowymi i kadrowymi, by wykonać postawione przed nimi zadania zgodnie z obowiązującymi normami. :)
Ocena: 4

AGTOM s. z o.o.

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Kabiny dla Palaczy