Data dodania: 2018-12-19

O Firmie:


Strona: https://dobradiagnostyka.com.pl/

Adres: Armii Krajowej 44

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-366

Telefon: 570-040-055Badanie przewodnictwa nerwowego Gdańsk cennik • DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Badanie szybkości przewodnictwa nerwowego, czyli elektroneurografia, umożliwia bezpośrednią rejestrację funkcjonowania nerwów, które mają za zadanie przesyłanie informacji zarówno z mózgu, jak i do niego, z różnych części ciała. Badanie to zlecane jest w zwyrodnieniach nerwów i miastenii rzekomoporaźnej.

Badanie przewodnictwa nerwowego wykonać można w Gdańsku, a cennik można sprawdzić na stronie gabinetu dobradiagnostyka.com.pl. W gabinecie Dobra Diagnostyka można skorzystać z usług w zakresie badań przewodnictwa nerwowego. To właśnie tutaj można otrzymać gwarancję najniższych cen w Trójmieście, najwyższej jakości i szybkich terminów badań. Każdy pacjent może wykonać tu badania w ramach NFZ, czyli nieodpłatnie oraz odpłatnie. W gabinecie pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w przeprowadzaniu tego rodzaju badań.


Wystaw Opinie:
Dnia 2019-05-23 14:53:39 titoffon napisał:
W tej gdyńskiej placówce mamy możliwość wykonania badań na przewodnictwo nerwowe lub próby tężyczkowej. Mogę powiedzieć, że to dobre miejsce na tego typu diagnostykę - zarówno sprzęt, jak specjaliści na najwyższym poziomie. :)
Ocena: 5

DOWAN Sp. z o.o.

POLLED.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

HEAVY TOPIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością