Data dodania: 2019-04-07

O Firmie:


Strona: https://www.euroster.pl

Adres: Chumiętki 4

Miejscowość: Krobia

Kod pocztowy: 63-840

Telefon: (65) 571 15 16P.H.P.U. AS | Termostat pokojowy do podłogówki

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Wybranie odpowiedniego ogrzewania to nie lada wyzwanie. Piec na drzewo, na olej, eko groszek, a może ogrzewanie podłogowe? Coraz większą popularnością cieszy się ogrzewanie podłogowe, które często stosowane jest między innymi w łazienkach, kuchni, przedpokoju czy salonie. To wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.

Termostat pokojowy do podłogówki – euroster 506 - dostaniesz w sklepie EUROSTER. To sklep internetowy, w którym kupisz urządzenia oraz niezbędne sterowniki odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej temperatury w pomieszczeniach. Wymieniony termostat pokojowy przeznaczony jest do sterowania systemami ogrzewania podłogowego elektrycznego, wodnego oraz do ogrzewania gazowego i olejowego. Regulator posiada możliwość zapamiętania dwóch temperatur (komfortowej i ekonomicznej), które można przełączać ręcznie.


Wystaw Opinie:
Dnia 2019-09-12 15:10:23 evoory napisał:
Asortyment dostępny na Euroster.pl powinien zainteresować tych, którym zależy na wysokiej jakości oraz klasie funkcjonalności. Zachęcam was do zapoznania się z katalogiem, który udostępnili na swojej stronie. :)
Ocena: 4

Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

MrGadget24

TreeDental