Data dodania: 2019-06-02

O Firmie:


Strona: https://talukko.com/

Adres: Marii Kuncewiczowej 4

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60- �

Telefon: 608205156https://talukko.com/ - Polskie meble designerskie

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Meble do salonu powinny być uniwersalne, a przy tym nie mogą zabierać dużo miejsca. Jest to szczególnie ważne w małych mieszkaniach, gdzie trudno o wydzielenie odrębnych stref. W takim przypadku warto postawić na sprawdzone rozwiązania i wysoką jakość. Takie są właśnie polskie meble designerskie Talukko.

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwala, we współpracy ze zdolnymi projektantami, tworzyć niebanalne kompozycje. Jeśli lubisz bawić się formą, a na co dzień cenisz sobie wygodę i komfort użytkowania, z pewnością zainteresuje Cię kolekcja mebli tego producenta. Pojemne komody niewielkich gabarytów niewątpliwie znajdą miłośników dobrego stylu.

Dostosuj przestrzeń do swoich potrzeb i przyjrzyj się kolekcji Koobik, która zachwyca formą oraz szerokimi możliwościami zastosowania. Może bowiem posłużyć jako kredens do przechowywania obrusów oraz ozdobnych tekstyliów czy innych rzeczy, dla których zwykle w domu brakuje miejsca. Dzięki możliwości zmiany koloru koobika może pasować zarówno do pokoju zbuntowanej nastolatki, jak i sypialni, salonu oraz jadalni. 


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o

MrGadget24

TreeDental