Data dodania: 2019-09-08

O Firmie:


Strona: http://sklep.travicom.pl/

Adres: Sienkiewicza 46

Miejscowość: Dobroń

Kod pocztowy: 95-082

Telefon: 508 24 40 40http://sklep.travicom.pl/112-kosze-gabionowe

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Czy możliwe jest, aby ogrodzenie wykonane ze stali i kamienia prezentowało się estetycznie? Oczywiście, że tak. Takim nowoczesnym połączeniem stali i kamienia jest kosz gabionowy. Konstrukcję kosza stanowią przęsła, które są wypełnione kamieniem naturalnym. Ogrodzenie takie jest dźwiękochłonne i prezentuje się oryginalnie. Kosze można zamawiać na http://sklep.travicom.pl/112-kosze-gabionowe. Ceny konstrukcji są bardzo atrakcyjne.

Jest tam, m.in. ogrodzenie gabionowe wykonane z ceownika o wymiarach 20 x 8 x 2 mm i drutu o średnicy 2 mm. Standardowe oczko ma wymiary 50 x 200 mm. Jest to wyrób ekologiczny. Klient może zażyczyć sobie wykonanie konstrukcji o innych wymiarach. Cena za takie kosze ustalana jest wtedy indywidualnie.

W razie pytań można zadzwonić pod podany na sklep.travicom.pl numer. Można też wysłać maila z zapytaniem. Na stronie podane są też orientacyjne ceny montażu ogrodzenia gabionowego. Na cenę ma wpływ, m.in. betonowanie słupów stabilizacyjnych, przygotowanie fundamentów i składanie gabionu.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Xfelgi.pl

wyprawkowy

EQLAB Jakub Urbańczyk