Data dodania: 2019-09-16

O Firmie:


Strona: https://xmed-rtg.pl/

Adres: Szpaków 33

Miejscowość: Ruda Śląska

Kod pocztowy: 41-705

Telefon: 507605104https://xmed-rtg.pl/ | RTG prywatnie Ruda Śląska

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Pacjenci, którym się spieszy lub którzy są przyzwyczajeni do korzystania ze świadczeń medycznych bezpośrednio na swój koszt, mogą zlecać wykonanie badań diagnostycznych prywatnie – dotyczy to chociażby zdjęć rentgenowskich. Technologia badań stała się na tyle dostępna, że koszt prześwietlenia i wykonania zdjęcia z opisem jest relatywnie niewielki.

RTG prywatnie w Rudzie Śląskiej można wykonać w pracowni xmed-rtg.pl, podobnie zresztą jak badanie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na podanej wyżej stronie internetowej znajdują się informacje dotyczące ceny, lokalizacji czy wykazu dostępnych badań. Zdjęcia wykonywane przez profesjonalny zespół są wydawane pacjentowi już na następny dzień.

Na prześwietlenie z użyciem promieni rentgenowskich często decydują się pacjenci, którzy narzekają na dolegliwości ruchowe czy bóle w konkretnym obszarze ciała. Zdjęcie z opisem ułatwia lekarzowi wystawienie trafnej diagnozy i wdrożenie optymalnego procesu leczenia. Miejscowe badanie jest bezbolesne i nie zajmuje dużo czasu.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


HS MEDICAL POLAND

BZUT

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz