Data dodania: 2018-01-01

O Firmie:


Strona: https://agtom.eu

Adres: Władysława Jagiełły 6

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-711

Telefon: 12-356-56-78Modele do sklejania sklep - http://agtom.eu

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Masz swoje hobby, któremu poświęcasz czas? Czy dotychczas jeszcze nie znalazłeś interesującego zajęcia, któremu mógłbyś poświęcać godziny? Jeżeli nie, to musisz przyjrzeć się swoim oczekiwaniom i umiejętnościom. Dla fanów motoryzacji, floty wojennej czy gier strategicznych propozycją może być sklejanie modeli! To doskonałe zajęcie w momencie, gdy chcemy poćwiczyć swoje umiejętności manualne, zrelaksować się czy po prostu odpocząć.

Gotowe zestawy i modele do sklejania oferuje sklep internetowy Agtom, który prowadzony jest przez profesjonalistów! Jeżeli szukasz podpowiedzi w tym, co dobrać do drewnianych samolotów bądź jakimi narzędziami posługiwać się w momencie sklejania plastikowego modelu, koniecznie poznaj ofertę sklepu internetowego Agtom. Pod adresem agtom.eu znajduje się szeroki wachlarz produktów, w tym:

- modele,

- akcesoria,

- narzędzia,

- chemia modelarska,

i wiele innych produktów niezbędnych podczas procesu składania obiektów.


Wystaw Opinie:
Dnia 2018-05-16 15:53:33 Olgierd Zalewski napisał:
Ja od małego lubiłem sklejać modele razem z tatą. A teraz już to ja sklejam modele razem ze swoim synkiem. Oczywiście mój tata, a dziadek synka też czasami się dołączy.
Ocena: 5

Marengo Architektura Wnętrz Anna Knofliczek-Roman

Kabiny dla Palaczy

Nycz Intertrade Sp. z o.o.