Data dodania: 2019-11-16

O Firmie:


Strona: https://kancelariarostocki.pl/

Adres: Piłsudskiego 18

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-033

Telefon: 512 121 253Adwokat od spraw rodzinnych - Marcin Rostocki

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Chcesz ubiegać się o alimenty od byłego męża lub byłej żony? Marcin Rostocki to doświadczony adwokat prowadzący sprawy rodzinne we Wrocławiu. Jego kancelaria wybierana jest przez wiele osób szukających profesjonalnego wsparcia w zakresie prawa rodzinnego, a więc m.in. w przypadku rozwodów lub ubiegania się o alimenty. Usługi wspomnianego adwokata charakteryzują się rzetelnością oraz dbałością o interes klienta.

W sprawach dotyczących roszczeń alimentacyjnych istnieje możliwość postępowania pozasądowego lub sądowego. W pierwszym przypadku osoba zobowiązana do płacenia alimentów sama poddaje się egzekucji, w wyniku czego strony we własnym zakresie ustalają kwestie dotyczące wysokości, terminu i formy płacenia alimentów. W tym przypadku pomoc adwokata istotna jest na etapie sporządzenia aktu alimentacyjnego. Postępowanie sądowe jest bardziej skomplikowanym procesem i wymaga większego zaangażowania prawnika.

Kancelaria dokłada wszelkich starań, by jej usługi były satysfakcjonujące dla klientów. Dobry interes reprezentowanych osób to priorytet dla tego adwokata.


Wystaw Opinie:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


LEDelektronik - hurtownia elektroniczna

DetoksVIP

Moliland