Data dodania: 2018-02-24

O Firmie:


Strona: https://www.taniemilitaria.pl/

Adres: Lasek Brzozowy 13

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-792

Telefon: 22 400 51 52Taniemilitaria.pl

Social & Ocena:


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Czym się kierować podczas wyboru repliki ASG? Przede wszystkim odpowiednim, zaufanym dostawcą dysponującym sprawdzonym, nowym asortymentem. TanieMilitariaPL to uznany i szeroko polecany sklep oferujący militaria, w którym obok mundurów, hełmów, plecaków i innych dodatków znaleźć można niedrogie karabiny różnego przeznaczenia od znanych producentów.

Asortyment został dobrany między innymi pod względem niezawodności, trwałości wykonania i atrakcyjności cenowej. Repliki tak znanych broni jak AK-47 lub M4A1 zachwycają szczegółowością wykonania oraz celnością i komfortem użytkowania. Zastosowanie mechanizmów najwyższej jakości przekłada się na wieloletnie niezawodne działanie, a możliwości modyfikacji otwierają szerokie pole do popisu dla prawdziwych zapaleńców ASG. Podejmij decyzję i ciesz się wiodącą jakością w najniższej cenie.


Wystaw Opinie:
Dnia 2019-05-10 15:28:39 vofrisow napisał:
Wobec oferty tego sklepu online, żaden szanujący się fan ASG nie będzie obojętny. Repliki broni czy elementy ubioru - to tylko część ich bogatej oferty.
Ocena: 4

Ayming Polska Sp. z o.o.

Solispharm Sp. z o. o.

Oka Bags